Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Kita>Kulinarija>Vestuvių pobūvio organizavimas

Vestuvių pobūvio organizavimas

  
 
 
123456789101112131415161718
Aprašymas

Įvadas. Esamos padėties analizė restorane "Senieji rūsiai". Plano ruošimas pobūviui organizuoti. Vestuvių pobūvio meniu parinkimas. Stalo serviravimo elementų parinkimas ir paskaičiavimas. Kiti būtini resursai pobūviui organizuoti. Vestuvių stalo serviravimas. Svečių aptarnavimas. Svečių maitinimo ir aptarnavimo rezultatų analizė. Išvados.

Ištrauka

Vestuvės — tai viena svarbiausių progų ir įspūdingiausių švenčių žmogaus gyvenime. Tačiau norint, kad šventės ceremonija vyktų sklandžiai, visi būtų pakiliai nusiteikę ir linksmai praleistų laiką, reikia detaliai suplanuoti, kaip viskas vyks.
Pirmiausiai jaunieji turi apgalvoti, kokią pinigų sumą gali skirti vestuvėms. Tuomet reikėtų pasvarstyti apie vestuvių puotos vietą ir laiką bei pradėti ieškoti muzikanto, floristo, fotografo, videooperatoriaus (peržiūrėkite pasirinkto fotografo anksčiau darytas nuotraukas, videooperatoriaus - filmuotą medžiagą). Jaunieji turi nuvykti pas kunigą ir sutarti vestuvių datą, bei sužinoti, kokius dokumentus turi pateikti, kokias paskaitas išklausyti. Jei santuoka bus civilinė – reikia nuvykti į santuokų rūmus, palikti pareiškimus bei pasirinkti vestuvių datą. Jauniesiems reikia nusipirkti vestuvinius rūbus (bei padėti juos išsirinkti ir savo tėvams), aksesuarus, apsilankyti pas kirpėją, visažistą, manikiūristą, suderinti su jais šūkuosenos, manikiūro bei makiažo darymo laiką. Taip pat reikia pasirinkti vestuves aptarnausiančius asmenis, sudaryti svečių sąrašą, apžiūrėti patalpas, kuriose planuojama kelti vestuvių pokylį. Reikia nuspręsti, kaip bus puošiama puotos vieta, išsirinkti papuošimus (gėlės, įvairios jų kompozicijos, girliandos, plakatai, balionai, kaspinai,...) ir juos užsakyti. Suderinamas valgiaraštis, užsakomas vestuvinis tortas. Pasirūpinama povestuvine kelione.
Kadangi prieš vestuves jaunuosius ir jų tėvus užgriūva daugybė rūpesčių, vertėtų apsvarstyti galimybę pasisamdyti profesonalų vestuvių planuotoją. Taip bus mažiau išlaidų, sugaišto laiko ir nervų.
Besijaudinantiems jauniesiems svarbiausia — atsipalaiduoti ir atminti, jog tai — viena nuostabiausių ir įsimintiniausių švenčių jų gyvenime.
Temos aktualumas. Iškilmingi įvykiai dažnai pažymimi pobūviais (iškilmingais pusryčiais, pietumis, vakariene). Suruošti šventinį pobūvį įmonei — ne tik garbė, bet ir didelis, atsakingas darbas. Pobūviai gali būti oficialūs ir neoficialūs. Vestuvių pobūvis, kaip šeimos šventė, yra neoficialus. Organizuojant pobūvį, svarbu turėti tikslią informaciją, todėl su užsakovu aptariamos visos detalės, padėsiančios sėkmingai organizuoti ir aptarnauti pobūvį. Pobūvius aptarnauti pavedama profesionaliems, kvalifikuotiems, savo darbą gerai išmanantiems padavėjams, turintiems specialių žinių ir profesinių įgudžių. Įvairūs renginiai padidina maitinimo įmonių pelną. Lankytojams restorane siūlomas nustatytas patiekalų asortimentas, o pobūviai rengiami tam tikram asmenų ratui ir prisitaikoma prie jų reikalavimų. Aptarnaujant pobūvius būtini specialios žinios ir profesiniai įgudžiai, nusimanymas apie kainų politiką.
Darbo tikslas — išanalizuoti vestuvių pobūvį restorane "Senieji rūsiai" ir pateikti rekomendacijų.
Darbo uždaviniai:
• Išanalizuoti padėtį restorane "Senieji rūsiai";
• Suprojektuoti planą pobūviui organizuoti;
• Išanalizuoti svečių aptarnavimą, pateikti rekomendacijas.
Darbo metodai: mokslinės literatūros, duomenų iš interneto analizė, pasirinktos maitinimo įstaigos esamos padėties analizė. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasKulinarijos referatas
KategorijaKita >  Kulinarija
TipasReferatai
Apimtis16 puslapių 
Literatūros šaltiniai5
Dydis282.71 KB
AutoriusAgnieszka
Viso autoriaus darbų10 darbų
Metai2006 m
Klasė/kursas1
Mokytojas/DėstytojasVilija Karbauskienė
Švietimo institucijaKauno kolegija
Failo pavadinimasMicrosoft Word vestuves [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Referatai
  • 16 puslapių 
  • Kauno kolegija / 1 Klasė/kursas
  • Vilija Karbauskienė
  • 2006 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+1
-1
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą