Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Kita>Kulinarija>Kulinarijos referatai

Kulinarijos referatai (103 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Indiška virtuvė: gyventojų mitybos įpročiai bei patiekalų paruošimo ypatumai

  Įvadas. Indų virtuvė. Vedų filosofija ir kultūra. Populiariausi indų virtuvės produktai patiekalai. Indų mityba ir jos paslaptis. Patarimai, kaip teisingai maitintis. Indiški prieskoniai. Prieskonių receptai. Taip valgoma Indijoje. Virtuvės reikmenis. Gėrimai. Indiškos arbatos receptai. Išvados.
  Kulinarija, referatas(18 puslapių)
  2007-01-16
 • Ispanijos prieskoniai

  Prieskoninių augalų vartojimo istorija. Ispanijos virtuvės ypatumai. Ispanijoje vartojami prieskoniai. Prieskonių charakteristika. Paprika. Kilnusis lauras. Rozmarinai. Čiobreliai. Šafranai. Česnakai. Kmynai. Cinamonas. Kalendra. Petražolės. Migdolai. Krapai.
  Kulinarija, referatas(16 puslapių)
  2005-05-30
 • Italijos virtuvė

  Regioniniai skirtumai. Ligūrija. Pjemontas. Lombardija. Venecija. Emilija- Romanija. Toskana. Umbrija. Markė. Apulija. Kampanija. Lacijus. Sicilija. Vaišės. Stalo malonumai. Manieros prie stalo. Kavinė ir baras. Gėrimas ir rūkymas. Gėrimai. Pjemontas. Priežastys atrasti naują vyną. Pjemonto vyno stilius. Prunotto vyninė. Arneis vynmedžių baltasis vynas. Dolcetto vynmedžių raudonasis vynas. Barbera vynmedžių raudonasis vynas. Nebbiolo vynmedžių raudonasis vynas. Barbaresco apylinkių raudonasis vynas. Barolo apylinkių raudonasis vynas. Pjemonto vyno derlių apžvalga. Pica. Picos kūrėjas. Kelionė į Jungtines Amerikos Valstijas (JAV). Neapolietiška pica. Gėrimai prie picos. Sūriai. Itališkas agurotis - cukinija. Makaronai. Mėsa. Kalėdos Italijoje. Velykos Italijoje. Darbas iliustruotas nuotraukomis.
  Kulinarija, referatas(39 puslapiai)
  2005-11-07
 • Italijos virtuvė (2)

  Įvadas. Geografinė padėtis. Gamta. Klimatas. Vidaus vandenys. Žemės ūkis. Istorija. Šventės. Šlovingoji praeitis. Virtuvės ypatumai. Sveikuolių pavyzdys. Itališki pietūs. Makaronų karalystė. Makaronų istorija. Makaronų gaminimo technologija. Spalvotieji makaronai, padažai, priedai. Kaip jie valgomi ir patiekiami. Daržovių ir prieskonių deriniai. Receptai. Išvados.
  Kulinarija, referatas(28 puslapiai)
  2006-01-30
 • Italų virtuvė

  Įvadas. Geografinė padėtis. Gamta. Klimatas. Vidaus vandenys. Žemės ūkis. Istorija. Šventės. Šlovingoji praeitis. Virtuvės ypatumai. Sveikuolių pavyzdys. Itališki pietūs. Makaronų karalystė. Makaronų istorija. Makaronų gaminimo technologija. Makaronų. Spalvotieji makaronai, padažai, priedai. Kaip jie valgomi ir patiekiami. Daržovių ir prieskonių deriniai. Receptai. Išvados.
  Kulinarija, referatas(28 puslapiai)
  2006-05-15
 • Jogurtas

  Jogurtas. 2,4 % riebumo jogurto cheminė sudėtis. Jogurto komponentų cheminės savybės. Angliavandeniai. Baltymai. Riebalai. Virškinimas. Jogurto svarba. Išvados.
  Kulinarija, referatas(8 puslapiai)
  2006-12-31
 • Kalendros, kmynai, krapai

  Kalendra. Blakinė kalendra. Kmynai. Krapai.
  Kulinarija, referatas(9 puslapiai)
  2006-05-23
 • Karamelė

  Karamelės charakteristika. Karamelės gamybos technologija. Karamelės gamybos technologijos schema. Karamelinio sirupo paruošimas. Karamelinės masės paruošimas. Karamelinės masės atšaldymas. Karamelinės masės minkymas. Karamelinio batono formavimas. Karamelės formavimas. Karamelės įvyniojimas ir pakavimas. Gamybos kontrolė. Organizacinė struktūra. Reikalingos patalpos. Išlaidos.
  Kulinarija, referatas(14 puslapių)
  2005-03-09
 • Karštųjų patiekalų iš paukštienos krūtinėlės paruošimo technologija

  Įvadas. Paukštienos asortimentas. Paukštienos paruošimas gaminimui. Patiekalų iš paukštienos krūtinėlės paruošimo technologija. Šutinti ir troškinti paukštienos krūtinėlės patiekalai. Kepti paukštienos krūtinėlės patiekalai. Kepti ant iešmo paukštienos krūtinėlės patiekalai. Įdaryti paukštienos krūtinėlės patiekalai. Kiti patiekalai su paukštienos krūtinėle. Išvados ir siūlymai.
  Kulinarija, referatas(14 puslapių)
  2007-04-06
 • Kava ir jos poveikis žmogaus sveikatai

  Kavos istorija. Kavos rūšys. Kava ir sveikata. Ar kava kenkia sveikatai. Devynios gerosios naujienos. Kavoje yra ne tik kofeino. Kofeino poveikis žmogaus organizmui. Dar šis tas apie kava ir sveikatą. Išvados.
  Kulinarija, referatas(11 puslapių)
  2005-06-08
 • Kinijos virtuvė

  Bendros žinios apie šalį. Ekonomika. Istorija. Didžioji Kinų siena. Imperatoriaus Cino kariuomenė. Virtuvės ypatumai. Ing ir Jang virtuvė. Visi gardumynai iš žemės ir jūros. Įmantri rūmų virtuvė ir sotus valstiečių maistas šiaurėje. Saldžiarūgščių patiekalų gausa pietryčiuose. Prieskoniai ir ryžiai pietvakariuose. Pietų Kinijos patiekalų įvairovė, šviežumas ir nesugadintas skonis. Keptuvė išgaubtu dugnu ir kiti kinų virtuvės indai bei įrankiai. Receptai. Aliejuje virti špinatai. Antiena su paprikomis. Trumpai kepta jautienos filė. Žuvies filė su cukriniais žirniais. Vištos krūtinėlė su žemės riešutais. Vištienos siurprizas. Bananai meduje. Krabai pomidorų padaže. Krabų kukuliukai. Saldžiarūgštė aviena. Tiršta kukurūzų sriuba su vištiena. Troškinta jautiena su česnakais. Kepta kiauliena. Sojos daigai su kiauliena. Kepti koldūnai.
  Kulinarija, referatas(28 puslapiai)
  2006-02-07
 • Kremai

  Įvadas. Sviestiniai kremai. Kremai. Pirmasis būdas. Antrasis būdas. Priedų paruošimas. Plakta grietinėlė. Receptai. Kremų aromatizavimas. Baltymų kremai. Receptai. Papuošimas. Kremo papuošimai. Paviršiaus padengimas. Puošimas pro šabloną. Puošimas pro tūtelę. Keletas receptų.
  Kulinarija, referatas(8 puslapiai)
  2006-06-06
 • Krevetės

  Krevetės. Rūšys ir dydis. Laikymo sąlygos. Maisto ruošimas. Receptai: Krevečių salotos; Salotų užpilas; Krevetės su grietine; Troškintos krevetės; Aštrios krevetės prie alaus; Ananasas įdarytas krevečių salotomis; Krevečių šašlykas; Krevetės su makaronais; Troškintos krevetės; Krevetės su sezamu; Aštrios krevetės; Krevečių apkepėlė; Krevečių kokteilis; Krevetės su daržovių salotomis; Krevetės su spagečiais. Darbas iliustruotas nuotraukomis.
  Kulinarija, referatas(13 puslapių)
  2006-09-19
 • Kruopos

  Įvadas. Kruopų gamyba. Kruopų asortimentas. Miežinės, kvietinės kruopos. Avižinės kruopos. Kruopų pakavimas ir laikymas. Išvados.
  Kulinarija, referatas(11 puslapių)
  2006-09-11
 • Kruopos (2)

  Įvadas. Darbo tikslas yra apibūdinti kruopas, jų asortimentą, svarbą žmogaus mitybai. Kruopos. Kruopų asortimentas. Cheminė kruopų sudėtis ir maistinė vertė. Kruopų kokybės rodikliai. Kruopų ženklinimas, pakavimas ir laikymas. Rinkos tyrimas. Išvados. PowerPoint pristatymas (7).
  Kulinarija, referatas(13 puslapių)
  2008-08-18
 • Kruopų gamybos technologija

  Įvadas. Kruopų gamybos technologija. Kruopų kokybės rodikliai. Kruopų asortimentas. Lietuvos standartas. Išvados.
  Kulinarija, referatas(10 puslapių)
  2007-03-26
 • Lietuvos virtuvė

  Žinios apie šalį. Istorija. Politinė sistema. Administracinis suskirstymas. Geografija. Didžiausi atstumai. Miestai. Upės. Lietuvos reljefas. Ekonomika. Demografija. Virtuvės ypatumai. Maisto produktai ir jų apdorojimas. Valgymo režimas ir valgiai. Šventiniai valgiai. Gėrimai. Apie dabartinę mitybą. Receptai.
  Kulinarija, referatas(28 puslapiai)
  2005-10-29
 • Linų sėmenys

  Apie linus: Riebiosios rūgštys, Amino rūgštys, Dietinės skaidulos, Fitohormonai, Vitaminai ir mineralai. Receptai su linų produktais: Užkandžiai, Sriubos, Salotos, Antrieji patiekalai, Miltiniai patiekalai, Saldieji patiekalai.
  Kulinarija, referatas(20 puslapių)
  2005-05-21
 • Lithuanian Food Traditions

  Darbas anglų kalba apie lietuviško maisto tradicijas. Lithuanian Food Traditions. Lithuanian Food and Entertainment Traditions. Christmas Eve, Christmas. Shrove Tuesday. Easter. Lithuanian Eating Habits and Hospitality Traditions.
  Kulinarija, referatas(5 puslapiai)
  2005-09-13
 • Maisto energetinė vertė ir mityba

  Energetinė vertė. Sveika mityba. Sveikos mitybos principai ir pagrindinės taisyklės. Mitybos režimas. Pagrindinių maisto medžiagų reikšmė. Rekomenduojami energijos poreikiai. Išvados.
  Kulinarija, referatas(13 puslapių)
  2005-05-23
Puslapyje rodyti po