Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Kita>Kulinarija>Kulinarijos referatai

Kulinarijos referatai (103 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Sūriai

  Sūrių specifika. Sūrių gamintojų įvairovė. Sūrių įvairovė. Patiekalai iš sūrio. Anketų tyrimas. Įmonės tiekiančio patiekalus iš sūrio. Išvados.
  Kulinarija, referatas(14 puslapių)
  2006-10-05
 • Sūrių įvairovė

  Įvadas. Kaip gaminamas sūris. Sūris kaip maisto produktas. Sūrių grupės ir sūrių profiliai. Kuo vertingi fermentiniai sūriai? Fermentinių sūrių asortimentas Lietuvoje. Fermentinis, bet ar olandiškas? Olandiškų sūrių atsiradimas Lietuvoje. Kas lemia išskirtines "Goudos" savybes? Lietuviškas parmezanas. Kuo gi skiriasi Lietuviškas parmezanas nuo Parmigiano – Reggiano. "Geram skoniui" jau dveji. "Taurusis" Vilniaus rotušėje. "Vacsy" - "Zepter" sveikos mitybos programos naujovė. Iš ūkininkų namų ir fabriko: Goudos sūris. Pjaustomas Rytprūsių sūris: Tilžės sūris. Bel Paese sūrio pusbrolis: grietinėlės sūris. Prie alaus geriausiai tinka Weiftlackerkase. Misis Paulet tauriųjų pelėsių sūris: Stiltonas. Sūrių karalius: Bri. Rūgusio pieno sūris. Bavaria blu Mėsos vyniotinis su sūrio įdaru. Bri sūris Sarlando bri obuoliai. Grietinėlės sūris Kiaulienos bifšteksai su sūrio "skiautere". Grietinėlės sūris Sūrio skrebučiai su voveraitėmis. Ėdamo sūris Sūrio vafliai. Ementalio sūris Sūrio ragu su ryžių "karūna". Išvados.
  Kulinarija, referatas(29 puslapiai)
  2007-06-06
 • Sveikatos gėrimai

  Įvadas. Apklausa. Gaiviųjų gėrimų pasirinkimas pagal amžių. Kavos ir arbatos gėrimo priklausomybė nuo amžiaus. Gaiviųjų gėrimų pasirinkimas pagal gyvenamąją vietą. Kavos gėrimo priklausomybė nuo lyties. Arbatos gėrimo priklausomybė nuo lyties. Mieliau geriame mineralinį vandenį ar sultis. Perkamiausi gėrimai Jurbarke ir Jurbarko raj. Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos valgykloje parduodamų gėrimų sąrašas. Interviu. Reklamos televizijoje. Reziumė.
  Kulinarija, referatas(23 puslapiai)
  2006-10-09
 • Šokoladas

  Šokolado istorija. Kakavmedžių auginimas ir šokolado gamyba. Šokolado biocheminė sudėtis. Šokolado klasifikacija. Šokolado degustavimas ir laikymo sąlygos. Šokolado patiekimas. Šokoladas ir sveikata. Šokolado panaudojimo galimybės. Garsiausi šokolado gamintojai pasaulyje ir Lietuvoje.
  Kulinarija, referatas(20 puslapių)
  2005-10-29
 • Šokoladas (2)

  Įvadas. Šokolado ir kakavos miltelių gamybos principinė technologinė schema. Gamybiniai procesai. Fermentacija. Džiovinimas. Laikymas. Kakavos pupelių valymas. Kepinimas. Problema kakavos pupelių dydžio kitimo. Kakavos milteliai. Kakavos miltelių kokybės rodikliai. Kakavos miltelių įpakavimas ir laikymas. Cukrus ir cukraus pakaitalai. Riebalų kristalizacija šokolade. Kakavos sviestas. Kakavos sviesto struktūra. Kakavos sviesto ekvivalentai ir gerintojai. Ekvivalentiškas, bet ne identiškas. Gamyba kakavos sviesto ekvivalentų ir kakavos sviesto gerintojų. Du frakcionavimo metodai. Skysta frakcija. Tirpiklio frakcija. Kakavos sviesto gerintojai ar kakavos sviesto ekvivalentai? Šokolado savybių reguliavimas. Polimorfiškumas. Kodėl naudoti kakavos sviesto ekvivalentus ir kakavos sviesto gerintojus? Kodėl naudoti kakavos sviesto ekvivalentus? Kodėl naudoti kakavos sviesto gerintojus? Receptai ir praktiškas vartojimas. Privalomieji kakavos ir šokolado produktų kokybės reikalavimai. Šokolado asortimentas. Šokolado įpakavimas ir laikymas. Išvados.
  Kulinarija, referatas(20 puslapių)
  2007-03-09
 • Šviežios žuvies patogeniniai mikroorganizmai

  Įvadas. Šviežios žuvies mikroorganizmai. Žuvies laikymas. Išvados.
  Kulinarija, referatas(11 puslapių)
  2006-01-04
 • Tešlos kočiojimo mašina

  Įvadas. Mašina "SPTO – E". Veikimo principas. Eksploatavimas. Darbo sauga. Išvados.
  Kulinarija, referatas(5 puslapiai)
  2007-03-15
 • Tortai

  Kas yra tortas. Biskvitiniai kepiniai. Kremai tortams pertepti ir glajai jų paviršiui puošti. Paprastasis kremas. Baltymų glajus. Tortų užbaigimas ir kepinių puošimas. Braškių tortas su grietinėle. Tortas "Angeliukas".
  Kulinarija, referatas(6 puslapiai)
  2006-01-19
 • Ukrainietiškos duonos technologinė instrukcija

  Ukrainietiškos duonos technologinė instrukcija. Technologinės instrukcijos titulinis lapas. Gamybinė receptūra. Naudojamos žaliavos. Technologinio proceso aprašymas. 100 g ukrainietiškos duonos maistinė ir energetinė vertė.
  Kulinarija, referatas(10 puslapių)
  2007-05-28
 • Vaflinės tešlos

  Įvadas. Vaflinė tešla. Paprasta vaflinė tešla su tryniais. Cukrinė vaflinė tešla su melanžu. Vaflių kepimas. Vaflinių pusgaminių panaudojimas. Kokybės reikalavimai. Vaflių vamzdeliai su kremu. Vafliniai tortai. Tortas "Siurprizas". Tortas "Arachis". Vaflinis šokoladinis tortas. Išvados.
  Kulinarija, referatas(7 puslapiai)
  2007-05-12
 • Vaikų maitinimo organizavimas vaikų šventės metu

  Įvadas. Teorinė dalis. Kodėl pasirinkau šią temą? Darbo tikslas ir uždaviniai. Esamos padėties analizė. Praktinė darbo dalis. Plano ruošimas pobūviui organizuoti. Pobūvio meniu parinkimas. Stalo aptiesalų, indų, įrankių, taurių bei kitų serviruotės elementų parinkimas ir apskaičiavimas. Stalų serviruotės. Svečių aptarnavimo numatymas. Išvados.
  Kulinarija, referatas(13 puslapių)
  2006-03-13
 • Vaisvandeniai

  Vanduo. Skysčių poreikis. Vaisvandenių bendra charakteristika. Vaisvandenių rūšys. Gazuoti gėrimai. Negazuoti gėrimai. Lengvi gazuoti gėrimai. Sportiniai gėrimai. Energiniai gėrimai. Maisto priedai. Maisto dažikliai. Maisto saldikliai. Maisto konservantai.
  Kulinarija, referatas(10 puslapių)
  2005-06-03
 • Varškė ir jos gaminiai

  Įvadas. Varškės ir varškės gaminių asortimentas, klasifikavimas. Varškės ir varškės gaminių gamybos technologija. Varškės ir varškės gaminių įpakavimas, ženklinimas ir laikymas. Varškės ir varškės gaminių maistinė ir energetinė vertė. Varškės ir varškės gaminių jusliniai rodikliai. Varškės ir varškės gaminių ydos. Varškės ydos. Varškės sūrių ydos. Išvados.
  Kulinarija, referatas(12 puslapių)
  2007-01-17
 • Varškės ir varškės desertų mikrobinis gedimas

  Įvadas. Produkto aprašymas. Varškės ir varškės desertų mikrobiologiniai kriterijai. Varškės ir varškės desertų mikrobiologinio gedimo sukėlėjai ir ydos. Išvados.
  Kulinarija, referatas(9 puslapiai)
  2007-01-17
 • Vestuvių pobūvio organizavimas

  Įvadas. Esamos padėties analizė restorane "Senieji rūsiai". Plano ruošimas pobūviui organizuoti. Vestuvių pobūvio meniu parinkimas. Stalo serviravimo elementų parinkimas ir paskaičiavimas. Kiti būtini resursai pobūviui organizuoti. Vestuvių stalo serviravimas. Svečių aptarnavimas. Svečių maitinimo ir aptarnavimo rezultatų analizė. Išvados.
  Kulinarija, referatas(16 puslapių)
  2007-01-17
 • Vynas (2)

  Vynas. Vyno skirstymai. Portveinas. Kagoras. Madera. Tokajus. Cheresas. Šampanas. Vermutas.
  Kulinarija, referatas(5 puslapiai)
  2005-11-28
 • Vynas (4)

  Apie vyną. Regimosios, arba išvaizdos, "ydos". Aromato ir skonio "ydos".
  Kulinarija, referatas(6 puslapiai)
  2007-01-24
 • Vynas ir šampanas

  Įvadas. Vynas. Kas lemia vyno kokybę. Pagal amžių vynas skirstomas. Vyno sudėtis ir gamybos technologija. Vyno rūšys. Vyno spalvos. Šampanas. Šampano tipai. Šampanų skirstymas. Šampano etiketės raidinės santrumpos. Kaip patiekti vyną ir šampaną. Kokį gėrimą kada patiekti? Degustacija.
  Kulinarija, referatas(24 puslapiai)
  2006-11-10
 • Virtos rūkytos dešros

  Įvadas. Parūkytos dešros. Parūkytų dešrų gamybos technologija. Dešrų gamyba. I būdas. Virtos rūkytos dešros. Virtų rūkytų dešrų gamybos technologija. Ydos. Asortimentas. Išvados.
  Kulinarija, referatas(8 puslapiai)
  2007-12-18
 • Vokiečių virtuvė

  Įvadas. Būdingi patiekalai bei valgymo įpročiai. Vokiečių gėrimai. Vokiškas alus. Vokiškas vynas. Išvados. Priedai (8).
  Kulinarija, referatas(11 puslapių)
  2007-03-21
Puslapyje rodyti po